خانه / دوره های آموزشی / مخاطبان آموزشی دوره های LabVIEW
مخاطبان دوره های لبویو | کاربرد لب ویو

مخاطبان آموزشی دوره های LabVIEW

نرم افزار لبویو و مخاطبان آموزش دوره‌های لبویو :

مخاطبان این دوره آموزش لبویو تمام دانشجویان و محققان رشته‌های مهندسی و علوم‌ پایه می‌باشند. افرادی که در پی پیاده‌سازی تحقیقات خود می‌باشند یا می‌خواهند با هزینه‌ی کم در خانه‌ی یا در محیط دانشگاه، آزمایش‌های متعددی انجام داده و نتایج آموخته‌های خود را به طور عملی ببینند.

مباحث دوره های آموزشی لبویو :

مباحث این دوره به نحوی طرح‌ریزی شده است که مخاطبان آن در پایان دوره به کمک پلتفورم‌های سخت‌افزاری ارزان قیمت قادر به انجام پروژه‌های زیادی باشند و از مرز انجام شبیه‌سازی‌ها و برنامه‌نویسی صرف بگذرند و بتوانند به کاربرد آموخته‌های دست‌ یابند. اگرچه برای شرکت در این دوره تجربه‌ی برنامه‌نویسی می‌تواند مفید باشد اما این دوره هیچ پیشنیازی ندارد و داشتن ذهنیت الگوریتم‌سازی و فلوچارت نویسی که از ملزومات ساخت هر برنامه‌ای به هر زبانی می‌باشد، برای حضور در کلاس‌ها کفایت مي‌کند.

تمام افرادی که دوست دارند پا را از مرز MATLAB‌ فراتر بگذارند و برنامه‌ی خود را با دنیای واقعی ارتباط دهند،‌ از مخاطبان دوره‌ هستند.

تمام افرادی که زمان کمی برای پیاده‌سازی پروژه‌های خود دارند از مخاطبان دوره هستند.

تمام افرادی که می‌خواهند با یک نرم‌افزار صنعتی و بسیار کاربردی آشنا شوند و برای آینده‌ی کاری خود از آن استفاده کنند‌، از مخاطبان دوره هستند.

تمام افرادی که می‌خواهند با مفاهیم اندازه‌گیری و داده‌برداری و دیتالاگینگ آشنا شوند و نیاز به قرائت داده‌های سنسورها در کارهایشان دارند از مخاطبان دوره هستند.

از بین رشته‌های دانشگاهی که به طور مستقیم می‌توانند از این نرم‌افزار بسیار قدرتمند در پروژه‌هایشان استفاده کنند می‌توان به مهندسی برق،‌ فیزیک،‌ فیزیک مهندسی، مهندسی مکانیک، شیمی مهندسی شیمی، مهندسی آب، مهندسی هوافضا و ….. اشاره کرد.

نکته‌ي مهم این دوره که می‌توان آن را از مهم‌ترین امتیازاتش در نظر گرفت، رویکرد کاملاً سخت‌افزاری می‌باشد. مدرس دوره به همراه تجهیزات سخت‌افزاری اعم از برد میکروکنترلری،‌ ماشین الکتریکی، انواع سنسور،‌ ماژول‌ها وشیلدها و …. به آموزش خود می‌پردازد و شرکت‌کنندگان علاقه‌مند می‌توانند با تهیه‌ی سخت‌افزار مشابه به انجام پروژه‌های عملی سر کلاس یا در منزل بپردازند. همین موضوع موجب ترغیب مخاطب برای ارتباط بهتر با سخت‌افزار و انجام پروژه‌های عملی می‌شود.

به همراه داشتن لب‌تاپ سر کلاس اجباری است.

INeee.ir

کانال تلگرام

دیدگاه بگذارید

avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  عضویت  
اطلاع رسانی کن از
طراحی سایت