خانه / تولیدات با کیفیت و دانش محور ایرانی / حمایت از کالاهای ایده محور و با کیفیت ایرانی

حمایت از کالاهای ایده محور و با کیفیت ایرانی

در این سایت  در راستای حمایت از محصولات با کیفیت ایرانی بخشی با عنوان تولیدات با کیفیت و دانش محور ایرانی راه‌اندازی کرده‌ایم. محصولاتی را در این سایت به معرفی آن‌ها و بررسی ویژگی‌ها و امتیازاتشان در مقایسه با محصولات خارجی می‌پردازیم که با ایده‌های صنعتی و پژوهشی برای رفع بخشی از مشکلات موجود در صنایع، پژوهشکده‌ها و آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها توسط نیروهای با دانش و با تجربه‌ی داخلی، طراحی و ساخته شده باشند. سعی داریم با این کار ضمن معرفی محصولات دانش‌ محور تولید شرکت‌های نوآور به نحوی شعار حمایت از تولید ایرانی را محقق سازیم.

زمینه‌ی کاری و تحقیقاتی مد نظر ما شامل تمام موارد مرتبط با صنایع،‌ پژوهشگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها و با رویکرد تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی،‌ اپتیکی و فوتونیکی،‌ و سامانه‌های اتوماسیون و کنترل،‌ صرفه‌جویی در مصرف انرژی و انرژی‌های نو، پردازش تصویر و بینایی ماشین می‌باشد. رویکرد طراحی و ساخت و عدم کپی کردن محصول برای تبلیغ در این سایت بسیار مهم می‌باشد و مدیران این سایت پس از بررسی کیفیت و اصالت محصول به معرفی آن خواهند پرداخت و از این بابت به مخاطبان اطمینان کامل را می‌دهند. تمام محصولاتی که در این سایت قرار می‌گیرند، پیش از معرفی، بررسی شده و کیفیت‌شان مورد تأیید کارشناسان ما می‌باشد.

هم‌اکنون محصولات شرکت‌های همکار و با تجربه در این سایت معرفی خواهند شد. لیکن چناچه محصول یا ایده‌ی به نتیجه رسیده‌ای در حوزه‌های فوق دارید با ما در تماس باشید. محصول خود را به ما معرفی کرده تا با بررسی نوآوری صورت گرفته و کیفیت و اصالت در طراحی، به معرفی آن در این سایت بپردازیم.

INeee.ir

 

 

کانال تلگرام

درباره ی حنیف فروزانی

حنیف
حنیف فروزانی، مهندس برق در گرایش الکترونیک دیجیتال می‌باشد. وی در حوزه‌ی انرژی‌های نو و تجدیدپذیر و پیاده‌سازی سامانه‌های اتوماسیون مبتنی بر PLCها فعال است.
طراحی سایت